Napsali o nás

 

12/2010 Renata Cyprichová, www.strelniceludvikovice.websnadno.cz, www.odlabskehostrazce.cz

Krásné oblečení, které je jak v klasických velikostech, tak i šité na míru, super výšivky. Jako jediná dokáže upravit výšivku dle mého přání. Už mám výcvikovou kombinézu šitou na míru, která bezvadně padne, dceři jsem nechala ušít výcvikovou vestu. Mohu jen a jen vřele doporučit všem zájemcům o kvalitní výcvikové oblečení.

 

12/2010 Tamara Šamánková - www.psiskolicka.cz

Toto je moje největší překvapení pod stromečkem. Výcviková vesta, která má na zádech vyšitou hlavu Barda. Doufám, že nám přinese na závodech štěstí! :-D

 

12/2010 Paní Řepišťáková – Kobernodogs – www.koberno.estranky.cz

Výcviková vesta se mi líbí, je docela lehounká oproti např. Gappay. Výšivka je udělaná hezky (NO profil s nápisem Kobernodogs).

 

12/2010 Paní Knakalová si objednala mikinu Hooded Sweater

Dobrý den, již mám mikinu doma. Je bezvadná Děkuji Vám za rychlé vyřízení.

 

11/2010 Lucka Jedličková, www.quinnywolfeland.blog.cz 

Ahoj Dančo!, Moc Ti děkuji za překrásné oblečení s nášivkou mého psíka Je to hrozně moc pěkně udělané a krásně to ladí! Oblečení padne naprosto suprově! Takže čekej další objednávku. Díky moc!

 

11/2010 Nikol Gubáňová

Dobrý den ,tak jsem se dneska konečně dočkala a byla na poště a vyzvedla si balíček. takže už 2 hodiny courám po domě ve ještě a stále objevuji nové věci , jsem naprosto spokojená jsem jako malé dítě co dostalo vysněnou hračku. Ještě jednou děkuji a zase se ozvu pro další spolupráci

 

10/2010 Lucka Jedličková, www.quinnywolfeland.blog.cz

Ahojky,tak včera mi oblečení došlo, je super, všechno padne jak ulité!!!! jediná čepice, která mi dělá dobrý tvar na hlavě je tahle . Jsem moc spokojená a s mikinkou taky! Je to super! Díky. Pěkný den!

 

10/2010 Eva Nekolová

Já a má kamarádka Jana, Vám mooooc děkujeme za překrásné vestičky. Výšivka rotvajlera a ovčáka jsou překrásné a když máme ty jména našich feneček vyšitá na zádech ,tak na nás nikde na žádném cvičáku nezapomenou :-) Těšíme se na kalhoty, protože látka je opravdu pevná. Tak se zatím mějte krásně a moc Vám děkujeme za překrásné a levné vestičky :-)

 

09/2010 Hanka a Michal Sasákovi

Ahoj, dnes jsem si vyzvedla mikiny – výšivky jsou moc pěkné, možná i lepší než jsme vymysleli my. Díky

 

Všem děkujeme za přízeň a těšíme se na další spolupráci.

Dana Klištincová - značka Tara