VYHRAJ ORIGINÁLNÍ VÝCVIKOVOU VESTU TARA

 

POSKYTOVATEL SOUTĚŽE:

Dana Klištincová

Višňová 16, Děčín XXV

IČ: 75566087

Dále jen „poskytovatel“

 

PRAVIDLA:

Za každý zakoupený produkt v eshopu Tara získáváte věrnostní body, které se načítají při každém vyfakturovaném nákupu k Vašemu jménu (registrovaní zákazníci) nebo k Vašemu e-mailu (neregistrovaní zákazníci). Vždy k poslednímu dni v daném čtvrtletí, tzn. k 31. 3. 2011, 30. 6. 2011, 30. 9. 2011 a 31. 12. 2011, budou body za dané čtvrtletí sečteny a vyhodnoceni 3 výherci s nejvyšším počtem věrnostních bodů, kteří získají věcné ceny:

 

  1. 1. místo:  TRIKO UNISEX
  2. 2. místo:  KŠILTOVKA
  3. 3. místo:  KAPSA NA PAMLSKY

 

 

Ke každému nákupu dostanete i věrnostní kartičky, na nichž je napsáno Vaše jmého a Vaše zákaznické číslo. Pokud tyto kartičky rozdáte lidem, kteří si objednají v eshopu Tara a do poznámek každé objednávky uvedou Vaše zákaznické číslo a jméno, připíšeme i Vám body za jejich nákup. Stav svého bodového konta v soutěži o výcvikovou vestu zdarma, tedy můžete navyšovat každým nákupem svých kamarádů a známých. Věrnostní kartička není jen pro jedno použití, má neomezenou platnost (můžete si ji nakopírovat a rozdat je více lidem. Tím zvyšujete pravděpodobnost své výhry).

 

Dne 31. 12. 2011 budou vyhodnoceni nejen 3 výherci s nejvyšším počtem bodů za 4. čtvrtletí 2011, ale i celkový výherce soutěže, který získal za celý rok nejvyšší počet bodů. Ten vyhrává originální VÝCVIKOVOU VESTU TARA.

 

Výherci budou mailem informováni o výhře nejpozději do 10. dne po datu vyhodnocení bodů za čtvrtletí. Výhra jim bude zaslána na adresu v nejbližším možném termínu, nejpozději do dvou měsíců od vyhlášení výsledků. Výhercům, kteří vyhráli ve čtvrtletí, se i nadále počítají body do soutěže o originální výcvikovou vestu Tara. Výhry nejsou právně vymahatelné. Zakoupením jakéhokoliv produktu z eshopu Tara dává zákazník souhlas se zařazením do této soutěže a souhlasí s těmito podmínkami. V případě, že zákazník nechce být zařazen do této soutěže nebo nesouhlasí s podmínkami soutěže, musí toto uvést v objednávce – bude ze soutěže vyřazen. Výherní ceny může poskytovatel měnit. Soutěž je platná od 1.1. 2011 do 31. 12. 2011 a poskytovatel si vyhrazuje právo soutěž prodloužit nebo ji předčasně ukončit.

 

VÝHERCI 1. ČTVRTLETÍ 2011:

1. cena - triko unisex - pí Miroslava Pocová, Rokycany

2. cena - kšiltovka - p. Jaromír Vojáček, Bruntál

3. cena - kapsa na pamlsky - pí Dana Sinkulová, Plzeň

 

 

 

VÝHERCI 2. ČTVRTLETÍ 2011:

1. cena - triko unisex - pí Anette Elgérus, Dánsko

2. cena - kšiltovka - pí Adéla Sarauerová, Praha

3. cena - kapsa na pamlsky - pí Eva Karvánková, Světec

 

 

 

VÝHERCI 3. ČTVRTLETÍ 2011:

1. cena - triko unisex - pí Zuzana Daušová, Praha

2. cena - kšiltovka - pí Adéla Lukešová, Stříbro

3. cena - kapsa na pamlsky - pí Eva Konířová, Klatovy

 

 

 

VÝHERCI 4. ČTVRTLETÍ 2011:

1. cena - triko unisex - pí Radka Hvozdovičová, Praha

2. cena - kšiltovka - pí Ilona Erlebachová, Trutnov

3. cena - kapsa na pamlsky - Jarmila Trachtová, Chodouň

 

 

VÍTĚZ CELÉ SOUTĚŽE, TZN. VÝCVIKOVOU VESTU ZDARMA VYHRÁVÁ: pí RADKA HVOZDOVIČOVÁ, Praha 

 

 

Výhercům blahopřejeme.