Neuen, Aktion, Berichterstattung 

  

Organisieren oder eines Hundes Veranstaltung wissen und möchten, dass Sie alle wissen? Sende eine Mail an Veranstaltung shop@tara-cz.com und wir fügen an dieser Liste.

 

NATIONALEN WETTBEWERBE

2.4.2011

VS ZVV3

Louny

 

9. – 10. 4. 2011

VS na M ČR IPO a MS FCI

Roudnice nad Labem

Link

16 - 17.04.2011

VS na M ČR IPO a MS FCI

Staňkov, Krchleby

 

23 - 24.04.2011

VS na M ČR IPO a MS FCI

Rožmitál p. Třemšínem

 

30.4.2011

VS ZVV3

Praha Hostivař

 

30. 4. 2011

VS ZVV3

Rožmitál p. Třemšínem

 

30.4.2011

RTW Cup

Český Brod

 

30.4. - 01.05.2011

VS na M ČR IPO a MS FCI

Třinec

Link

7.5.2011

VS ZVV3

Hluboká nad Vltavou

 

8.5.2011

VS ZVV3

Rokycany

 

14.5.2011

VS ZVV3

Č. Třebová

 

28.5.2011

VS na MS FCI

Boxerklub Staňkov

 

01 - 03.07.2011

MM ČKNO

Mrákov – Domažlice

 

23 - 24.07.2011

CACIT - IPO3

Dobříš

Link

6.-7.8.2011

M ČR Agility

Louny

 

26.-28.8.2011

M ČR KCHK (kníračů)

Kunčice

 

3.-4.9.2011

VS stopařů

Beroun

 

17.-18.9.2011

VS stopařů

Č. Budějovice – Planá

 

23 – 25.09.2011

MČR BO

Třebíč

 

24. 9. 2011

Mistrovství ČR ZVV3

Rožmitál pod Třemšínem

 

1.10.2011

M ČR RTW

Dolní Přim Probluz

 

1.10.2011

M ČR Dobrmanů

Velké Němčice

 

1.-2.10.2011

VS stopařů

Rožmitál pod Třemšínem

 

 

M ČR IPO

 

 

15.-16.10.2011

VS stopařů

Boxerklub Staňkov

 

29.-30.10.2011

M ČR stopařů

Rožmitál pod Třemšínem

 

 

 

WETTBEWERBE IN IHRER REGION

Ústecký region

26.3.2011

Pohár otevírání studánek

Ústí nad Labem

Link

18.6.2011

Pohár “Osvobození”

Ústí nad Labem

Link

15. 10. 2011

Pohár zavírání studánek

Ústí nad Labem

Link

Středočeský region

19.02.2011

Zimní obranářský závod

Příbram

Link

25.06.2011

Staff Bull Show

Uhřiněves

Link

Zlínský region

září, říjen 2011

O pohár ředitele MP Zlín

Pohořelice

Link

 

 

WETTBEWERBE – Jungen

23.4.2011

VS na M ČR mládeže

Zlonice

 

7.5.2011

VS na M ČR mládeže

Chodov u Karlových Varů

 

28.5.2011

VS na M ČR mládeže

Veřovice

 

20. – 21. 8. 2011

M ČR mládeže

Luková

 

10.9.2011

VS stopařů mládeže

Veřovice

 

25.9.2011

VS stopařů mládeže

Ševětín

 

1.10.2011

VS  stopařů mládeže

Luková

 

14.-15.10.2011

M mládeže ČKNO

Zbraslav u Velké Bíteše

 

15. – 16. 10. 2011

M ČR stopařů mládeže

Místo bude upřesněno

 

 

 

INTERNATIONALE WETTBEWERBE

 

DMC Championat IPO

 

 

07 – 10.04.2011

AWDF National hampionat

Bowling, Green, Kentucky

Link

14.-17.4.2011

MS stopařů

Nin, Chorvatsko

 

15.- 17.4.2011

MS boxerů ATIBOX

Wieselburk, Rakousko

 

01 – 05.06.2011

MS BO

Nieuwpoor, Belgie

Link

4.-5.6.2011

MS Dobrmanů

Itálie

 

 

MS IDC

Itálie

 

1.-3.7.2011

Mezinárodní M ČR NO

Domažlice

 

08 – 11.09.2011

MS FCI IPO

Rheine, Německo

Link

06 – 09.10.2011

WUSV

Ukrajina

Link

7.-9.10.2011

MS Agility

Lievin, Francie

 

Říjen 2011

MS RTW

Itálie

 

 

 

TRAININGSLAGER

Defensive (O), Appell (P) und Fährte (S)

1. - 06.5.2011

S: M. Hoyer

Cvikov

 

10. - 18.6.2011

O: J. Böhm

O: J. Čejka

Nadějkov

Link

15. - 23.7. 2011

O: V. Glisník

O: J. Labík

P: MVDr. J. Glisníková

Kroměříž

Link

16. - 23.7.2011

O: M. Řehák

O: M. Pleskač

P: L. Ševčíková

P: J.Sobotková

Záměl

Link

17. - 31.7.2011

O: J.Mach

Dobřany

Link

26.7. - 6.8.2011

O, P, S: M. Plecháček

O, P, S: Z. Gorecki

Česká Skalice

Link

6. - 13. 8. 2011

O: V. Glisník

O: J. Labík

P: MVDr. J. Glisníková

Kroměříž

Link

6. - 14.8. 2011

O: Z. Gorecki

P: P. Fürstová

Hájná Hora - Vimperk

Link

14. - 21. 8. 2011

O: V. Glisník

O: J. Labík

P: MVDr. J. Glisníková

Kroměříž

Link

27.8. - 3.9.2011

O: J. Mach

Lučkovice

Link

 

 

TRAINING SCHULUNG - DEMINARE

29.1.2011

Seminar mit Luboš Jánský

Rychety

Link

5.2.2011

Seminar mit J. Mach

Olomouc

Link

6 - 7.05.2011

Seminar mit B.Bellon

České Budějovice

Link

06 - 07.07.2011

Seminar mit Peter Scherk

České Budějovice

Link

 

 

WOCHENEND - AUFENTHALTE

 Defensive (O), Appell (P) und Fährte (S)

14.-16.1.2011

O: Vít Glisník

P: MVDr. Jana Glisníková

Kroměříž

Link

29.-30.1.2011

O: J. Labík

O: J. Mach

S: Veselka

Volenice u Březnice

Link

29.-30.1.2011

O: R. Konečný

Český Brod

Link

5. - 5.2.2011

O: J. Mach

Olomouc

Link

12.-13.2.2011

O: R. Konečný

Český Brod

Link

18.-20.2.2011

 

O: Vít Glisník

P: MVDr. Jana Glisníková

Kroměříž

Link

19.-20.2.2011

O: R. Kupka

Český Brod

Link

25.-27.2.2011

O: Michal Řehák

O: Martin Pleskač

P: Lucie Ševčíková

Zbraslav u Brna

Link

26. - 27.2.2011

O: J. Mach

Ostrovačice (Brno)

Link

5. - 6.3.2011

O, P: J. Labík

O: J. Mach

S: P. Veselka

Volenice u Březnice

Link

11.-13.3.2011

O: Vít Glisník

P: MVDr. Jana Glisníková

Kroměříž

Link

12.-13.3.2011

O: Joska Kubec

O: Radek Kupka

Praha – Uhřiněves

Link

25.-27.3.2011

O: Michal Řehák

O: Martin Pleskač

P: Lucie Ševčíková

Zbraslav u Brna

Link

26. - 27.3.2011

O, P: J. Labík

O: J. Mach

S: P. Veselka

Volenice u Březnice

Link

1.-4.4.2011

O: Vít Glisník

P: MVDr. Jana Glisníková

Kroměříž

Link

9. - 10.4.2011

O, P: J. Labík

O: J. Mach

S: P. Veselka

Volenice u Březnice

Link

23.-24.4.2011

O: J. Kubec

P: J. Janáček

Rychety

Link

7. - 8.5.2011

O, P: J. Labík

O: J. Mach

S: P. Veselka

Volenice u Březnice

Link

13.-15.5.2011

 

O: Vít Glisník

P: MVDr. Jana Glisníková

Kroměříž

Link